menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

“Mağdur edebiyatı yapıyor”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhuriyet Halk Partisi’ni (CHP) eleştirerek, "Onların da tek derdi var, algı operasyonu. Son günlerde fena öğrendiler bu işi. Son birkaç senedir bunu sevdiler. Mağdur edebiyatı yaparak, olmayanı olmuş gibi gösteriyorlar.” dedi.
26 Ağustos 2021, Perşembe

Bir dizi ziyaret için geldiği Adıyaman'da Valilik ve Belediyeyi ziyaret eden Özhaseki, partisinin il teşkilatında da partililerle bir araya geldi. Burada yaptığı basın açıklamasında AK Parti'nin hizmet belediyeciliğini başlattığını ve marka şehirlerle hedef büyüttüğünü anlatan Özhaseki, "Son dönemde de Sayın Cumhurbaşkanı'mız özellikle altını çiziyor, biz gönül belediyeciliğine önem veriyoruz. Hizmetten yana sıkıntı yok. AK Parti'nin gerek genelde gerekse yerelde izlemiş olduğu siyaset hizmet siyaseti. Laf değil, algı değil, yalanlar değil; sadece hizmet. Herkesi kucaklayarak hizmete koyulup önümüze bakacağız.” ifadelerini kullandı.

Hizmetleri inanarak yaptıklarını, tarihe karşı sorumluluk bilinciyle hareket ettiklerini aktaran Özhaseki, "Bizim amacımız hizmet ama ne yazık ki karşımızda bir grup var, özellikle ana muhalefet. Özellikle ana muhalefet. Onların da tek derdi var, algı operasyonu. Son günlerde fena öğrendiler bu işi. Son birkaç senedir bunu sevdiler. Mağdur edebiyatı yaparak, olmayanı olmuş gibi gösteriyorlar, yalanları bitmek bilmiyor. Bir iki heykel yapmaktan başka işleri de yok. Ama yalan söylemekte üstlerine kimse yok. Ne yazık ki böyle bir muhalefetle karşı karşıyayız. O yüzden biz bunlara bakarak kıblemizi tayin etmeyiz. Bizim kıblemiz belli, yapacağımız iş belli. Sonuna kadar doğru yolda çalışmaya devam edeceğiz." diye konuştu.

Kurumsal Haber

Diğer SİYASET Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır