menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Beşiktaş392568874381
2Galatasaray392568773581
3Fenerbahçe392478704079
4Trabzonspor3918147483668
5Sivasspor3915177524262
6Hatayspor39171012625261
7Alanyaspor3916914574557
8Fatih Karagümrük39151212595157
9Gaziantep FK39141312585155
10Göztepe39131214585751
11Konyaspor39121314494849
12Çaykur Rizespor39121215536748
13Kasımpaşa39121017465546
14Yeni Malatyaspor39101514485045
15Başakşehir FK39111216415545
16Antalyaspor3991614415543
17Kayserispor3991416345041
18BB Erzurumspor40101020446840
19MKE Ankaragücü3910821466438
20Gençlerbirliği3910821437438
21Denizlispor3961023377228

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır