menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Alanyaspor541013213
2Fenerbahçe53207411
3Fatih Karagümrük5221958
4Antalyaspor5221538
5BB Erzurumspor4211647
6Galatasaray5212647
7Sivasspor4211547
8Kasımpaşa5212437
9Hatayspor4211367
10Göztepe51311076
11Konyaspor4130526
12Kayserispor5203486
13Çaykur Rizespor5122785
14Trabzonspor5122575
15Yeni Malatyaspor5122485
16Denizlispor5122375
17Gaziantep FK5041794
18Beşiktaş4112574
19Gençlerbirliği4112244
20Başakşehir FK5113264
21MKE Ankaragücü4013481

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır