menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Galatasaray2200516
2Alanyaspor2200406
3Göztepe2110624
4Fatih Karagümrük2110524
5Beşiktaş2110424
6Antalyaspor2110314
7Hatayspor2110204
8Fenerbahçe2110214
9Kasımpaşa2101213
10BB Erzurumspor2101333
11Sivasspor2101233
12Kayserispor2101123
13Konyaspor1010001
14Gaziantep FK2011351
15Trabzonspor2011131
16Gençlerbirliği2011021
17Yeni Malatyaspor2011141
18Denizlispor2011151
19MKE Ankaragücü1001120
20Çaykur Rizespor2002140
21Başakşehir FK2002040

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır