menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Alanyaspor862018320
2Fenerbahçe962117920
3Galatasaray952212717
4Gaziantep FK9351131114
5Fatih Karagümrük9342171113
6Başakşehir FK9414131213
7Beşiktaş8413131413
8Konyaspor833210612
9Çaykur Rizespor8332121012
10Kasımpaşa9333111012
11Hatayspor73317912
12Göztepe825114911
13Yeni Malatyaspor832381011
14Sivasspor82338109
15Trabzonspor923411159
16Antalyaspor92349149
17BB Erzurumspor82249138
18Kayserispor82155117
19Gençlerbirliği81256145
20Denizlispor81255135
21MKE Ankaragücü70257142

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır