menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Beşiktaş402668894484
2Galatasaray402668803684
3Fenerbahçe402578724182
4Trabzonspor4019147503771
5Sivasspor4016177544365
6Hatayspor40171013625361
7Alanyaspor4017914584560
8Fatih Karagümrük40161212645260
9Gaziantep FK40151312595158
10Göztepe40131215595951
11Konyaspor40121414494850
12Başakşehir FK40121216435548
13Çaykur Rizespor40121216536948
14Kasımpaşa40121018475746
15Yeni Malatyaspor40101515495345
16Antalyaspor4091714415544
17Kayserispor4091417355241
18BB Erzurumspor40101020446840
19MKE Ankaragücü4010822466538
20Gençlerbirliği4010822447638
21Denizlispor4061024387728

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır