menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Beşiktaş332256723571
2Fenerbahçe332067593366
3Galatasaray332058653265
4Trabzonspor3416117413259
5Alanyaspor3415712523752
6Hatayspor3314811544150
7Gaziantep FK3213118473750
8Sivasspor3312147474050
9Fatih Karagümrük33131010483949
10Göztepe34121012504746
11Antalyaspor3491510344442
12Konyaspor33101112394041
13Çaykur Rizespor3391212395139
14Yeni Malatyaspor3381312404537
15MKE Ankaragücü3310716415337
16Kasımpaşa339915354836
17Kayserispor3381015244134
18Başakşehir FK328915355133
19BB Erzurumspor3471017355831
20Gençlerbirliği338718325831
21Denizlispor336819315826

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır