menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Trabzonspor141130291136
2Konyaspor14752231326
3Hatayspor14824231426
4Alanyaspor14734202224
5Fenerbahçe13724191623
6Başakşehir FK14716201622
7Fatih Karagümrük14644211822
8Galatasaray14644191722
9Adana Demirspor14554201820
10Beşiktaş14626212120
11Antalyaspor14536182018
12Gaziantep FK14536172118
13Altay14527182117
14Sivasspor14374201516
15Giresunspor14446121216
16Kayserispor14446182216
17Yeni Malatyaspor14419122313
18Göztepe13247121910
19Kasımpaşa14248132110
20Çaykur Rizespor143110122710

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır