menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Yazarlar

 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Trabzonspor221561391651
2Konyaspor211263331642
3Fenerbahçe221066352736
4Beşiktaş221057343035
5Hatayspor211128322835
6Başakşehir FK211047302134
7Adana Demirspor22976302534
8Alanyaspor21957323232
9Kayserispor22877302931
10Gaziantep FK21948272831
11Sivasspor22796292330
12Fatih Karagümrük22868293130
13Galatasaray21768262827
14Giresunspor227510212226
15Göztepe226610263024
16Antalyaspor216510223223
17Kasımpaşa215610242921
18Altay225314243718
19Çaykur Rizespor215313193818
20Yeni Malatyaspor214314173715

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır