menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Yazarlar

 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Beşiktaş541010213
2Trabzonspor541011413
3Konyaspor53207311
4Hatayspor531111410
5Fatih Karagümrük531111610
6Fenerbahçe53116310
7Altay53021079
8Alanyaspor5302499
9Galatasaray5221868
10Kayserispor5212567
11Yeni Malatyaspor52037126
12Göztepe5122675
13Gaziantep FK5122565
14Kasımpaşa5122565
15Adana Demirspor5122585
16Antalyaspor51136104
17Sivasspor5032573
18Başakşehir FK5104463
19Giresunspor5014061
20Çaykur Rizespor50143111

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır