menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Fatih Karagümrük3210727
2Alanyaspor3210517
3Galatasaray3210517
4Antalyaspor3210417
5Hatayspor3210307
6BB Erzurumspor3201646
7Göztepe3120845
8Fenerbahçe3120215
9Konyaspor2110414
10Trabzonspor3111444
11Beşiktaş3111564
12Sivasspor3111234
13Kasımpaşa3102223
14Kayserispor3102253
15Gaziantep FK3021572
16MKE Ankaragücü2011121
17Gençlerbirliği2011021
18Çaykur Rizespor3012251
19Yeni Malatyaspor3012271
20Denizlispor3012161
21Başakşehir FK3003060

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır