menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU
 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Beşiktaş191324452241
2Fenerbahçe191234392339
3Galatasaray191135401736
4Gaziantep FK19973332334
5Alanyaspor19946301731
6Hatayspor19946282431
7Trabzonspor19865232230
8Fatih Karagümrük19766312827
9Yeni Malatyaspor19766272527
10Göztepe19676282225
11Antalyaspor19676202625
12Sivasspor19595212324
13Çaykur Rizespor19667263424
14Başakşehir FK19658253123
15Konyaspor19649272722
16Kasımpaşa19649213022
17Kayserispor195410142319
18Gençlerbirliği195410193819
19MKE Ankaragücü195311223018
20BB Erzurumspor204511193517
21Denizlispor193511183614

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır