menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Yazarlar

 
Kayseri Anadolu Haber

TakımOGBMAYPuan
1Trabzonspor3823123693681
2Fenerbahçe3821107733873
3Konyaspor3820810664568
4Başakşehir FK3819811563665
5Alanyaspor3819712675864
6Beşiktaş3815149564859
7Antalyaspor38161111544759
8Fatih Karagümrük3816913475257
9Adana Demirspor38151013604755
10Sivasspor38141212525054
11Kasımpaşa3815815675753
12Hatayspor3815815566053
13Galatasaray38141014515352
14Kayserispor38121115546147
15Gaziantep FK38121016485646
16Giresunspor3812917414745
17Çaykur Rizespor3810622447136
18Altay389722395734
19Göztepe387724407728
20Yeni Malatyaspor385528277120

Online Gazete
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır