menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Vali Günaydın’a Vergi Haftası ziyareti

VALİ Şehmus Günaydın, 31. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Baş-kanı Ahmet Günçavdı, grup müdürleri ile şube müdürlerini makamında kabul etti.
24 Şubat 2020, Pazartesi

Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergi ödeme alışkanlığının artırılması amacıyla, 1990 yılından bu yana kutlanan Vergi Haftası’nın 31’incisi çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Bu kapsamda 24 Şubat-01 Mart tarihleri arasındaki Vergi Haf-tası etkinlikleri kapsamında Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Günçavdı ile Vergi Dairesi Grup Müdürleri Vali Günaydın’ı ziyaret etti. Vali Günaydın, kabulde yaptığı konuşmada, Vergi Haftası nedeniyle bü-tün vergi teşkilatının, yöneticilerinin ve vatandaşların haftasını tebrik etti. Vergi vermenin vatandaşlık görevi olduğunu belirten Vali Günaydın, toplanan vergilerle eğitim, sağlık, ulaşım gibi hizmetlerin yürütüldüğünü ifade etti.

Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Günçavdı ise, gerçekleştirdikleri çalışmalar ve vergi tahakkuku hakkında bilgiler vererek, bu çalışmalarında desteklerini esirgemeyen Vali Günaydın’a teşekkür etti.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır