RTE Millet Bahçesi'nde yeni inşaat - Ne olacak?

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde inşaatı devam eden şantiyeleri ziyaret etti. Peki neler olacak? Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberlerinde...

RTE Millet Bahçesi'nde yeni inşaat - Ne olacak?
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yapımı süren Mutfak Sanatları Merkezi ve İl Halk Kütüphanelerinin inşaatlarını yerinde inceleyen Başkan Büyükkılıç, ''Büyükşehir Belediyesi olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz'' dedi. Büyükkılıç, Kayseri için önemli kültürel ve sanatsal mekanlar oluşturacaklarını belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, güne inşaatı devam eden yatırımları inceleyerek başladı.

RTE Millet Bahçesi'nde yeni inşaat - Ne olacak?

İnsanı yaşat ki devlet yaşasın felsefesinin en güzel örneklerini sergileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, insan odaklı projelerine devam ediyor.

Merkez ve ilçeler olmak üzere kentin her köşesindeki projeleri ve hizmetleri yakından takip eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden inşaat şantiyelerini yerinde inceledi.

Güne, inşaatı devam eden yatırımları inceleyerek başlayan Başkan Büyükkılıç, son durum hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Büyükkılıç, projelerin tamamlandığında şehre değer katacağını belirterek, “Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yapımı süren Mutfak Sanatları Merkezi ve İl Halk Kütüphanemizdeki çalışmaları yerinde değerlendirdik. Projelerimiz tamamlandığında şehrimize değer katacak ve hemşehrilerimiz için önemli kültürel ve sanatsal mekânlar oluşturacağız” diye konuştu.

RTE Millet Bahçesi'nde yeni inşaat - Ne olacak?

Yerel yönetim hizmetlerini etkin ve kaliteli bir şekilde Kayserililere ulaştırmayı sürdürdüklerinin altını çizen Başkan Büyükkılıç, “Büyükşehir Belediyesi olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz” dedi.

Büyükkılıç, yeni dönemde de yatırımlar ile ülke genelinde örnek gösterilen belediye olacaklarını vurgulayarak, “Geçtiğimiz 5 yılda kentimiz genelinde birçok önemli yatırımı hayata geçirdik. Yeni 5 yılda da vizyon, prestijli ve insan odaklı projelerimiz ile Kayseri’mizin hizmetinde olacağız. Yerel yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği birçok uygulama, proje ve yatırımlarla ‘Kayseri Modeli’ olarak örnek gösterilmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.