Milli Savunma Bakanlığı'ndan Kayseri paylaşımı! - Görsel şölen sundular

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında, Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait farklı tiplerdeki muharip jet, ulaştırma ve eğitim uçaklarının düzenledikleri hava gösterilerini paylaştı. Paylaşımda Kayseri'den de görüntüler hakimdi...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Milli Savunma Bakanlığı'ndan Kayseri paylaşımı! - Görsel şölen sundular
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Hava Kuvvetleri Komutanlığına ait farklı tiplerdeki muharip jet, ulaştırma ve eğitim uçakları Antalya, Batman, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya ve Yalova'da hava gösterileri gerçekleştirdi.

MSB'nin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, 'Hava Kuvvetleri Komutanlığımıza ait farklı tiplerdeki muharip jet, ulaştırma ve eğitim uçakları Antalya, Batman, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Konya ve Yalova'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama törenlerine katılarak Cumhuriyet coşkusu yaşayan vatandaşlarımızı selamladı.' ifadesi kullanıldı.

Paylaşımda, farklı tiplerdeki muharip jet, ulaştırma ve eğitim uçaklarının hava gösterilerinden ve kokpit içerisinden görüntülerin bulunduğu bir video da yer aldı.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan Kayseri paylaşımı! - Görsel şölen sundular

KUTLAMALARDA KOCA YUSUF'LAR GÖKLERDEYDİ

Milli Savunma Bakanlığı'nın paylaştığı videoda Kayseri'den de görüntüler hakimdi. Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen Cumhuriyet Bayramı etkinliklerinde A400M nakliye uçakları vatandaşları selamladı. Töreni takip eden binlerce Kayserili, uçakların geçişini ilgiyle takip etti. Törende ayrıca şiirler okunarak, folklor gösterileri sergilendi. Ayrıca çeşitli turnuvalarda dereceye giren sporculara da ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.