MHP İl Başkanı Demirezen, Kayserilileri Bölge İstişare Toplantısı'na Davet Etti

MHP İl Başkanı Seyit Demirezen tüm Kayserilileri hafta sonu gerçekleşecek '2024'e doğru, Diyar Diyar Anadolu' temalı genişletilmiş bölge istişare toplantısına davet etti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in, Kayseri haberlerinde...

MHP İl Başkanı Demirezen, Kayserilileri Bölge İstişare Toplantısı'na Davet Etti

MHP İl Başkanı Seyit Demirezen tüm Kayserilileri hafta sonu gerçekleşecek '2024'e doğru, Diyar Diyar Anadolu' temalı genişletilmiş bölge istişare toplantısına davet etti.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan İl Başkanı Seyit Demirezen, MHP Genel Merkezi tarafından çeşitli illerde gerçekleştirilecek toplantıların Kayseri ayağının Pazar günü gerçekleşeceğini söyledi.

Demirezen, 'Genel Merkezimiz tarafından belirlenen program doğrultusunda Kahramanmaraş, Sivas, Niğde, Nevşehir, Kırşehir ve Yozgat teşkilatlarımızın da hazır bulunacağı bu toplantıya Kayseri teşkilatı olarak ev sahipliği yapacağız. Genel Başkan Yardımcımız ve Kayseri Milletvekili Sayın İsmail Özdemir'in başkanlığındaki toplantıda, yine Genel Başkan Yardımcımız Sayın Filiz Kılıç ile birlikte bölge milletvekillerimiz, MYK ve MDK üyelerimiz de iştirak edeceklerdir. '2024'e doğru, Diyar Diyar Anadolu' teması çerçevesinde güncel siyasi gündem değerlendirilecek olup, aynı zamanda Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler seçimleri ile ilgili yapılacak çalışmalarda değerlendirilecektir. Tüm dava arkadaşlarımızı ve Kayserili hemşerilerimizi 15 Ekim Pazar günü Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi'nde saat 13.00'da başlayacak olan bölge istişare toplantımıza davet ediyorum.' dedi.