Kayseri Tarım Fuarı Nerede Yapılacak?

Atlas Fuarcılık tarafından organize edilen Kayseri Tarım, Hayvancılık, Gıda Fuarı ve Türk Dünyası Akraba Toplulukları Tarım Fuarı, 19'uncu kez açılacak. Peki nerede yapılacak? Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Kayseri Tarım Fuarı Nerede Yapılacak?

Atlas Fuarcılık tarafından organize edilen Kayseri Tarım, Hayvancılık, Gıda Fuarı ve Türk Dünyası Akraba Toplulukları Tarım Fuarı, 19’uncu kez açılacak. Peki nerede yapılacak?

Atlas Fuarcılık tarafından organize edilen Kayseri Tarım, Hayvancılık, Gıda Fuarı ve Türk Dünyası Akraba Toplulukları Tarım Fuarı, 19’uncu kez açılacak. Kayseri OSB Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde açılacak olan fuarda, tarım ve hayvancılık sektöründeki teknolojik gelişmeler ve yenilikler vatandaşlar ile buluşacak. Kayseri Tarım Fuarı, 22-25 Şubat tarihleri arasında Kayseri OSB Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak.

10:00-20:00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan fuarda, Organize Sanayi Bölgesi Tramvay Durağından Kayseri OSB Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne her 15 dakikada bir ücretsiz servis kaldırılacak.

Kayseri Tarım Fuarı Nerede Yapılacak?