Kayseri'de yeni imar planı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan imar planı sorununa çözüm geldi. Başkan Büyükkılıç Sancaktepe Mahallesi'nin imar planını anlattı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in, Kayseri haberinde….

Kayseri'de yeni imar planı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte Sancaktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, taleplerini dinledi. Başkan Büyükkılıç, Sancaktepe Mahallesi’nin imar planını yaparak, çözüme katkı sağladıklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç, vatandaşlarla kucaklaşmaya ve taleplerini bizzat dinlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile birlikte Sancaktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Kayseri'de yeni imar planı!

Vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinleyen Başkan Büyükkılıç, burada yaptığı konuşmada ‘Biz sizlere hizmet etmek için varız. İnşallah sizlerin huzuru, sizlerin beklentisine cevap verecek ve gönlünüze, içinize sinecek bir şekilde paylaşımda bulunacağımıza inanarak, dualarınızı bekliyor, hepinizden Allah razı olsun diyorum’ şeklinde konuştu.

TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı Hulusi Akar’a teşekkür eden Büyükkılıç, bölgenin imar planını yaptıklarını belirterek ‘Hulusi paşaya burada huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Değerli bakanımıza arz ettik. O da talimat verdi. O talimatlar sonrasında gerekli yazışmalarımızı tamamladık. Hazırlıklarımızı yaptık’ dedi.

Kayseri'de yeni imar planı!

‘Planlamalar Yapıldı, Hiçbir Kardeşimiz Mağdur Olmayacak'

Başkan Büyükkılıç, ‘Sadece doğruları paylaşmak için buradayız. Sizin sıkıntınızı halletmeye geldik. Planlamayla hiçbir kardeşimizin mağdur olmaması, planın içerisinde kalması için gerekli bir şekilde ince ince dokundu ve gerekli çalışmalar yapıldı’ ifadelerini kullandı.

‘Biz sizlere hizmet etmek için varız’ diyen Büyükkılıç, Sancaktepe Mahallesi’ne değişik zamanlarda ziyarette bulunduklarını ve Kayseri’nin her alanının çok önemli olduğunu ifade etti. Başkan Büyükkılıç, şehir merkezinin yanı sıra ilçelerde de öğrencilerden yaşlılara, üreticiden çiftçilere, muhtarlardan esnaflara 7’den 70’e tüm Kayserililerle buluşmaya, onların talep ve önerilerini dinlemeye, ihtiyaçları yerinde tespit ederek anında çözüm üretmeye ayrı bir önem verdiğini dile getirdi. 

Kayseri'de yeni imar planı!

Toplantıda, Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Ali Süslü, vatandaşlara konu ile ilgili teknik bilgi verdi.