Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (4 Temmuz)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (4 Temmuz)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri az bulutlu bir güne uyanacak. Az bulutlu havanın öğle saatlerine kadar devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 16 derece ile 35 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 35 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde rüzgarlı bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de rüzgarlı olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 23 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 19 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 49 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (4 Temmuz)