Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mart)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mart)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri hafif yağmurlu bir havaya uyanacak. Hafif yağmurlu havanın akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 2 derece ile 11 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 11 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde bulutlu bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerine kadar parçalı bulutlu olacağı bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde parçalı bulutlu bir hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 4 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerinde yağmurlu havanın devam etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 2 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 46 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik;

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (26 Mart)