Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (1 Temmuz)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (1 Temmuz)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri az bulutlu bir güne uyanacak. Az bulutlu havanın gece saatlerinde de devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 11 derece ile 28 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 28 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de  gök gürültülü sağanak yağışlı olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 20 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 16 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 45 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (1 Temmuz)