Kayseri'de güvenlik önlemleri artırıldı! Giriş çıkışlar kontrollü sağlanıyor

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde yabancı uyruklu bir kişinin küçük yaştaki çocuğu taciz ettiği iddiası üzerine çıkan olaylar nedeniyle şehirde güvenlik önlemleri artırıldı. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de güvenlik önlemleri artırıldı! Giriş çıkışlar kontrollü sağlanıyor

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde yabancı uyruklu bir kişinin küçük yaşlardaki çocuğu taciz ettiği iddiası üzerine çıkan olaylar nedeniyle şehirde güvenlik önlemleri artırıldı.

Danişmentgazi Mahallesi’nde iddialara göre yabancı uyruklu bir kişi, küçük yaştaki yabancı uyruklu çocuğu taciz ederken yakalandı. Olayın ardından toplanan kalabalık grup, şahsı almak için taşkınlık çıkardı. Özel harekat polisleri tarafından alınan şüpheli emniyete götürüldü. Danişmentgazi, Osmanlı ve Selçuklu mahallelerinde kalabalık gruplar; yabancı uyruklulara ait araçları, iş yerleri ve ikametlerini ateşe verdi. TOMA araçları ile itfaiye ekipleri şehirde çıkan yangınlara müdahalelerini sürdürüyor.

Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şehir genelinde güvenlik önlemlerini artırdı. Mahallelere giriş ve çıkışlar kontrollü olarak sağlanıyor.