menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Yahyalı’da 3 gündem maddesi karara bağlandı

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk başkanlığında Belediye Meclis Salonu'nda yapılan toplantı, Korona virüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında sosyal mesafeye ve maske kuralına uyularak yapıldı.
07 Eylül 2020, Pazartesi

Eylül Ayı Belediye Meclisi’nde; L34-C-13-B-1-D numaralı paftada uygulama imar plan notu değişikliği yapılması ile ilgili İmar Komisyonu Raporu, Online Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül verilmesi ve Yahyalıspor Kulübüne ayni ve nakdi yardım olmak üzere toplam 3 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Online Bilgi Yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödül verilmesi gündem maddesi görüşülürken meclis üyelerine konuşan Başkan Öztürk, “Yarışmamız çok ilgi gördü. Yaklaşık 250 çocuğumuz yarışmamıza katıldı. Yarışmamız resmi sosyal medya hesabımızdan canlı olarak yayınlandı. Yarışma 5 hafta sürdü. Her hafta, ilk 20 dakikası konu anlatımı, ardından anlatılan konuyla alakalı sorular soruldu. Yarışmamız ortaokul ve lise seviyesinde yapıldı. Yarışmada derece giren çocuklarımıza çeşitli hediyeler vereceğiz. Bu tür etkinliklerimizi sizlerinde desteğiyle devam ettireceğiz” diye konuştu. > Kurumsal Haber

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır