menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

“ULAŞIM BEDAVA DİYE ‘HADİ BİR AĞRI KESİCİ YAZDIRAYIM’ MANTIĞI İLE HASTANELERE GİTMEYİN”

Haber-Foto: Şeref KAHRAMAN - Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Ulaşım bedava diye ‘hadi bir ağrı kesici yazdırayım’ mantığı içerisinde aile hekimlerine hastanelere, polikliniğe taşınmanın mantığı yok, bu konuyu da göz ardı etmeyelim, inanın çok faydasını göreceğiz” dedi.
23 Eylül 2020, Çarşamba

15 GÜN DAHA AYAKTA YOLCU ALINMAYACAK

Vali Şehmus Günaydın ile kentin en işlek caddelerinde denetim yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç 15 gün daha ayakta yolcu almamaya özen göstereceklerini, ulaşım hizmetlerini bu şekilde sürdüreceklerini ifade etti.

Büyükkılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Burada 24 tane daha yeni otobüs aldık ve filomuzu güçlendirerek daha da verimli hale getirdik. Uygun koşullarla hizmetimize devam edeceğiz. Başkanlıktan öte doktor olarak belirtiyorum, ne olur ihtiyaç olmadıkça hastanelere, sağlık merkezlerine gitmeyin, virüsün potansiyel olarak bulunacağı zaten en riskli ortam bu ortamlardır. Ulaşım bedava diye ‘hadi bir ağrı kesici yazdırayım’ mantığı içerisinde aile hekimlerine hastanelere, polikliniğe taşınmanın mantığı yok, bu konuyu da göz ardı etmeyelim, inanın çok faydasını göreceğiz” dedi.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır