menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

REŞADİYE’DE ASFALT ÇALIŞMASI

Talas Belediyesi yol yapım ve asfalt ekipleri Reşadiye Mahallesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın bu yıl Talas’ın hizmette devrim yaşadığını söyledi.
21 Eylül 2019, Cumartesi
Talas Belediyesi kırsal mahallelerde başlattığı “Belediye Mahallenizde” çalışması ile büyük takdir ve beğeni topladı. Sosyal ve kültürel programlarla şehir hayatına renk katan Talas Belediyesi gerçekleştirdiği teknik hizmetlerle de adından söz ettiriyor. Üretim ve seriminin tamamını kendi personeli ve iş makinalarıyla gerçekleştiren belediye ekipleri, altyapısını tamamladığı yolları asfaltla buluşturuyor.
 
Reşadiye Mahallesi Mehmet Akif Caddesi’nde 1 kilometrelik yolun asfaltını tamamlayarak devamında Arif Sokak’ta 500 metrelik yolun asfaltına başladıklarını söyleyen Başkan Mustafa Yalçın, asfalt sezonunu iyi değerlendirdiklerini belirtti.
 
Reşadiye Mahallesi’nin yeni gelişen bölgelerinde hızlı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden başkan Mustafa Yalçın, “Bin 200 ton asfalt kullanarak 6 metre genişliğinde ve toplamda bin 500 metre uzunluğunda iki yolumuzun altyapı çalışmalarını tamamlayarak asfaltını seriyoruz. Vatandaşımızın konforu ve rahat ulaşımı için elimizden gelen gayreti gece gündüz gösteriyoruz. Bu yıl Talas her alanda belediyecilik hizmetlerinde devrim yaşıyor. Sosyal, kültürel ve teknik hizmetlerimizi vatandaşlarımıza en iyi şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hizmetlerimiz günü kurtaran değil, Talas’ın geleceği ve gelecek nesillerimizin de istifade edeceği kalıcı yatırımlar olarak bakmaktayız.” dedi.
 
“ÇALIŞIRSANIZ FORMANIN HAKKINI VERİRSİNİZ”
 
Talas Belediye Başkanı ve Talasgücü Belediyespor Onursal Başkanı Mustafa Yalçın, sezonun ilk maçı öncesi yönetici, teknik heyet ve oyuncularla moral yemeğinde bir araya geldi.
 
Bu sezon Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 5. Grup’ta mücadele edecek Talasgücü Belediyespor’un Yahyalıspor ile 22 Eylül Pazar saat 15.00’te yapacağı ilk maç öncesi takımla buluşan Başkan Mustafa Yalçın başarılar diledi.
 
Kazasız belasız bu sezon dileyen Başkan Yalçın, “Ligi en iyi yerde tamamlamak hepimizin en büyük hedefi. Şimdiden sezon boyunca başarılar diliyorum. Başarılarınız daim olsun. İlk maçlar önemlidir. Oyuncular olarak görücüye çıkmış gibi olunur. Büyük takımlarda bile zaman zaman uyum sorunu olabilir ama siz elinizden geleni yaparsanız, formanın hakkını verirseniz gerisi Allah’a kalmış. Allah da çalışana verir. O nedenle hırs yapmayın. Bir kaza bela olmasın, bir yerinize bir şey olmasın. Önemli olan sizlerin sağlığıdır. Hepinizi gözlerinden öpüyorum. Başarılar diliyorum. Allah sizi muvaffak etsin, bizi de mahcup etmesin.” şeklinde konuştu.
 
Talasgücü Belediyespor Başkanı Cafer Nalbant, Yahyalıspor deplasmanından başarıyla dönmeyi amaçladıklarını belirterek, “Gençlerimize güvenimiz sonsuz. Biz onlara güveniyoruz inşallah onlar da bizi mahcup etmeyecek.” diye konuştu.
 
Teknik direktör Halil Aslan ise, desteklerinden dolayı Başkan Yalçın ve yönetime teşekkür ederek, “Bugüne kadar 45 antrenman yaptık. Allah’a çok şükür takımımız hazır. Sizlerin desteğiyle iyi bir ekip kurduk. Çok kaliteli arkadaşlarımız var. İlk maçlar her zaman zordur. İnşallah pazar günü de elimizden geldiğince en iyi şekilde Talas’ı temsil edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
 
Konuşmaların ardından Başkan Yalçın, oyuncularla sohbet ederken, programın sonunda takım kaptanı Burak Öztürk, Başkan Yalçın’a isminin yazılı olduğu 38 numaralı forma takdim etti. BÜLTEN

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır