menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Palancıoğlu Kayseri Lisesi Mezunları Buluşmasına katıldı

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Lisesi’nin '128. Kuruluş Yılı Mezunlar Buluşması' etkinliğine katıldı.
11 Eylül 2021, Cumartesi

Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Lisesi Bahçesinde gerçekleştirilen etkinlikte, Kayseri Liseliler Dayanışma ve Yardımlaşma Platformu (KAYLİSDER) üyeleri başta olmak üzere törene katılan mezunlar ile sohbet ederek, bu tür etkinliklerin aslında toplumsal birliğe, barışa ve dayanışmaya katkı sağladığını kaydetti. Kendisi de Kayseri Lisesi mezunu olan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Mezun olduğum Kayseri Lisesi öğrencileri Sakarya Savaşında son yıl mezun veremeyerek hepsi şehit olmuştur. Benim mezun olduğum sene çok rekabetçi başarılı bir liseydi. Öylede devam ediyor. Kayseri Lisesinin yetiştirmiş olduğu devlet adamları, sanatçılar, akademisyenler, mühendisler, yargı, askeri, eğitim alanında ülkenin kurulmasında büyük rol oynamışlardır. Bugün dahi birçok mezun önemli görevlerde bulunmaktadır. Dolayısı ile Türkiye’nin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağlamaktadırlar. Her zaman başarılı mezunları ve başarıları ile anılmıştır. Mezunu olmaktan daima gurur ve mutluluk duyduğum Kayseri Lise'mizin ve tüm eğitim camiasının yanındayız" dedi.

Başkan Dr. Palancıoğlu, Kayseri Liseliler Dayanışma ve Yardımlaşma Platformunun son derece önemli bir misyonu ve vizyonu bulunduğunu ve bu mutlu birlikteliği sağlayan dernek yöneticilerine teşekkür ettiğini ifade ederek, davetlilere Melikgazi Belediyesince hazırlanan aşure ve sucuk ekmek ikramında bulunduklarını söyledi.

>>Kurumsal Haber

Diğer EĞİTİM Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır