menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

KAYMEK ürünleri, E-38'le dünyaya açılacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Kayseri Meslek, Edindirme Kursları (KAYMEK) kursiyerleri tarafından üretilen el emeği göz nuru ürünler kursiyerlere gelir sağlaması amacıyla internet üzerinden satışa sunulacak.
18 Haziran 2020, Perşembe

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde  2004 yılında kurulan KAYMEK, bu yıl oluşturulan ' e38' ticaret platformu ile dünyaya açılmayı planlıyor. Kayseri Büyükşehir Belediye Meclis salonunda bugün 'e38' platformu düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı. Programa Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve kursiyerler katıldı.

Tanıtım programında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "2004 yılında kurulan KAYMEK hizmet binaları birçok mahallede ve tüm ilçelerimizde bulunuyor. Buraya gelen kadın ve erkek kardeşlerimiz ücretsiz olarak kurslardan yararlanıyorlar. Dünyada ihracat kıran firmaların birçoğu e- ticaret üzerinden hizmet veriyor. Bundan da yerel bir kuruluş olarak çalışmalar yapıyoruz. E- ticaretin olmazsa olmaz olduğunu gözlemledik. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak geleceğe ışık tutmak adına böyle bir çalışma içerisine girdik. Amacım, ürettiklerimiz stoklamak değil, e-ticaret üzerinden dünyaya ulaştırmaktır. Siz üretin, biz kazanca dönüştürelim" dedi.

Diğer BİLİM-TEKNOLOJİ Haberler

 
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır