menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Kalp krizi geçiren İYİ Partili Yıldız korkuttu

Haber: Fatma ALKAN – İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Kayseri ziyareti esnasında İYİ Parti Protokol ve Özel Kalem Sorumlusu Yavuz Yıldız kalp krizi geçirdi. İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Emine Küçükali, “Bir an önce sağlığınıza kavuşun esnafın dertleşmeye ülkemin sizlere ihtiyacı var” dedi.
22 Ekim 2020, Perşembe

Akşener ile birlikte Kayseri’ye gelen İYİ Parti Kurucular Kurulu üyesi Emine Küçükali, “Yavuz bey sabah bizi havaalanında karşıladı. Güzel Sohbeti ile İl Başkanlığına gittik. Sade kahvemizi birlikte içtik. Genel Başkanımızı karşıladık ve esnaf ziyaretine başladık. Bir kaç araba arkadan gelirken kıymetli Yavuz Yıldız kalp krizi geçirmiş. Çok üzüldük başkanım çok. Geçmiş olsun. Bir an önce sağlığınıza kavuşun esnafın dertleşmeye ülkemin sizlere ihtiyacı var” dedi.

İYİ Parti Kayseri İl Başkanı Sebati Ataman da “Emeğini esirgemeyen, İYİ Parti'nin Kayseri'de büyümesi için gece gündüz demeden çalışan abim, geçmiş olsun. En kısa zamanda inşallah eskisinden daha sağlıklı olarak aramızda olacağına inancım sonsuz” diye konuştu.

Yıldız için sosyal medyada onlarca geçmiş olsun mesajı yayınlandı.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır