menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Kahraman Tazeoğlu Kayserili sevenleri ile buluştu

KAYSERmall Outlet, “Kış Festivali“ kapsamında ikincisini düzenlediği kitap fuarında; birbirinden değerli yazarları ziyaretçileri ile buluşturmaya devam ediyor.
06 Ocak 2020, Pazartesi

En çok satılan kitaplar listesinde yer alan şair ve yazar Kahraman Tazeoğlu, 05 Ocak Pazar günü saat 14:00’de KAYSERmall Outlet AVM’nin  konuğu oldu. Sevilen şiirlerini ziyaretçileri için okuyan yazar Kahraman Tazeoğlu, etkinlik boyunca sevenlerine kitaplarını imzalatıp bol bol fotoğraf çektirdi.

Konuklarına unutulmaz bir gün yaşatan yazarımız etkinlik esnasında ilginç bir olaya tanıklık etti. Sahneye davet ettiği gençin, kız arkadaşına  süpriz evlilik teklifinde bulunması seyirciler tarafından alkışlandı. Kahraman Tazeoğlu, çiftin nikah şahidi olacağını belirterek, ömür boyu mutluluk dileklerini iletti.

KAYSERmall Outlet Alışveriş Merkezi Müdürü Mustafa Gökdemir, “Özel olarak düzenlenen Kış Festivali ile Kayserililerin ailece keyifli ve ekonomik alışveriş yapabilecekleri bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. İlerleyen günlerde de  devam edecek olan etkinliklerimize, Kayserilileri davet ediyoruz” dedi.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır