menüler
HAVA DURUMU

İNSANLARIN TEK SERMAYELERİNİ ZARAR VEREREK ELLERİNDEN ALMAK HANGİ GÖNÜLE SIĞAR

İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, Kayseri’de belediye zabıta ekiplerinin karpuz satan vatandaşa yönelik kepçeli müdahalesine tepki gösterdi.
19 Temmuz 2019, Cuma
Bu konuda seçim dönemini hatırlatan Ataş, “Suriyelileri bile avantaja çevirecek proje ürettiklerini söyleyenler, evine helal ekmek götürmek için sattığı simidi, karpuzu, balonu zarar vererek toplatıyor. Namusu ile çalışan insanlara bu yapılanlar ayıptır yazıktır günahtır.” dedi.
 
AK Partili Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun, “Suriyelileri avantaja çevireceğiz” açıklamasını hatırlatan İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, “AKP‘nin,  Kayseri’de ki gönül belediyeciliği anlayışı bu mudur? Belediye olarak idari mevzuata uygun yolu vatandaşımıza göstermek varken, evine helal lokma götürmekten başka amacı olmayan insanların tek sermayelerini zarar vererek ellerinden almak hangi gönüle sığar? Seçim döneminde Suriyelileri bile avantaja çevirecek proje ürettiklerini söyleyenler, kendi vatandaşının şu kriz gününde evine helal ekmek götürmek için sattığı simidi, karpuzu, balonu zarar vererek toplatıyor. Namusu ile çalışan insanlara bu yapılanlar ayıptır yazıktır günahtır.” ifadelerini kullandı. BÜLTEN

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016 Tüm Hakları Saklıdır