menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

EĞİTİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRÜ DİNÇ, İL MÜFTÜLÜĞÜ'NÜ ZİYARET ETTİ

Bir dizi etkinliklere katılmak üzere Kayseri’ye gelen Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, Kayseri ziyareti kapsamında İl Müftülüğü'ne gelerek İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven’i makamında ziyaret etti.
10 Eylül 2019, Salı
Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, İl Müftüsü Prof. Dr. Şahin Güven, il müftü yardımcıları ve ilçe müftüleriyle toplantı yaparak müftülükler bünyesinde yürütülmekte olan eğitim hizmetleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
 
Toplantı sonrası 2019 Yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İl Müftülüğü tarafından 08.09.2019 Pazar günü düzenlenen bilgi yarışmasında birinci olan Melikgazi İlçe Müftülüğü ‘ne bağlı Hürriyet Mercan Camii İmam Hatibi Osman İnce’ye; ikinci olan Melikgazi İlçe Müftülüğü ‘ne bağlı Girne Şehitleri Camii İmam Hatibi İbrahim Kısrık’a ve üçüncü olan Melikgazi İlçe Müftülüğü ’ne bağlı Selçuklu Kur’an Kursu Öğreticisi Dilek İnce’ye İl Müftülüğü tarafından hazırlanan hediyeler Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç tarafından takdim edildi.
 
Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Dinç, il müftülüğü ziyareti öncesi Dini Yüksek İhtisas Merkezi 2019-2020 yılı eğitim - öğretim dönemi açılış programına katıldı. BÜLTEN

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır