menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Deva Partisi 3 ilçe başkanını yetkilendirdi

DEVA Partisi Pınarbaşı, Tomarza ve Yeşilhisar ilçelerinde kurucu ilçe başkanlarına teşkilatlanmalarını oluşturmaları için yetki belgeleri verildi.
07 Nisan 2021, Çarşamba

İl başkanlığı binasında düzenlenen yetki belgesi törenine İl Başkanı Begüm Başmısırlı 'nın yanı sıra, Pınarbaşı ilçesi kurucu başkanı Fazıl Demircioğlu, Tomarza ilçesi kurucu başkanı Mehmet Bal, Yeşilhisar ilçesi kurucu başkanı Mustafa Tepe katıldı.

Törende konuşan Başmısırlı, ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarının hız kazandığını ve yakın zamanda ilçe kongrelerinin tamamlanacağını belirtti. Başmısırlı, "Bugün yetki belgesini verdiğimiz ve önemle altını çizerek belirtiyorum ki birilerinin tavsiyesi, yönlendirmesi olmaksızın inanarak gönül vererek DEVA ailesine gelen Pınarbaşı, Tomarza ve Yeşilhisar kurucu ilçe başkanlarımız; yetki belgesi almadan da aktif olarak bulundukları ilçelerde DEVA’mızı ellerinden gelenin fazlasıyla vatandaşlarımıza anlatmaya çalıştılar. Ben inanıyorum ki bu saatten sonra daha fazla çaba ile bulundukları ilçeleri hızla maviye boyamaya devam edecekler. Önümüzdeki haftalarda birkaç ilçemizin başkanlarını ve bir merkez ilçemizin başkanını daha açıklayacağız, bununla ilgili istişarelerimiz de devam etmektedir.” diye konuştu.

Başmısırlı, konuşmasının ardından, 3 ilçe başkanına rozetlerini ve yetki belgelerini  takdim etti.

Kurumsal Haber

Diğer SİYASET Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır