menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Büyükkılıç, Alsancak Parkı 'nın açılışını gerçekleştirdi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 1 milyon 200 bin liraya mal olan Alsancak Parkı 'nın açılışını gerçekleştirdi.
25 Kasım 2020, Çarşamba

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Alsancak Parkı’nın açılış töreninde konuşan Büyükkılıç, yapılan çalışmalarla pırıl pırıl bir semt ortaya çıkarttıklarını söyledi.

"Şehri daha yeşil, daha çevreci bir hale getirmek için gayret gösteriyoruz." diyen Büyükkılıç, tüm ilçe belediye başkanlarıyla birlikte hareket ettiklerini ifade etti.

Park çalışmaları hakkında konuşan Büyükkılıç, "Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi 1 milyon 260 bin metrekarelik, çok şükür ihalesi yapıldı, faaliyetler başladı, önümüzdeki süreçte tamamlanmış olacak. Keykubat Millet Bahçesi 1 milyon metrekarelik, onunla ilgili projelendirme ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz." diye konuştu.

Belediye başkanlarıyla yapılan çalışma sonucu 2 bin civarında parka ulaştıklarını hatırlatan Büyükkılıç, bu sayıyı daha da artırmak için çalışacaklarını dile getirdi.

1 milyon 200 bin liraya yapılan Alsancak Parkı 'nda, spor ekipmanları, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkuru, suni çim futbol sahası, 12 kamelya ve 90 araçlık otopark yer alıyor.

Parkın açılışına Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, AK Parti İl Başkan Vekili Ramazan Bedir, MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve davetliler katıldı. AA

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır