menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Başkan Çolakbayrakdar, kurban kesim alanını denetledi

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ilçe sınırları içerisinde kurulan kurban kesim alanında incelemelerde bulundu.
31 Temmuz 2020, Cuma

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Oymaağaç Mahallesi'nde kurulan kurban kesim merkezinde incelemelerde bulundu. Tesiste, vatandaşlarla  bayramlaşan Çolakbayrakdar, kurban kesim alanında hazırlıkların günler öncesinden yapıldığını belirterek, "Hazırlıklarımız günler öncesinden yapılmıştı. Sorunsuz şekilde çalışmalar devam ediyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kayseri'de 3 adet büyükbaş mobil kesim, diğer tarafta da küçükbaş kesim noktalarımızla da huzurlu ve sağlıklı bir şekilde Kurban Bayramı yaşamak için çalışıyoruz" dedi.

'PANDEMİ SONRASI SAĞLIKLI VE HUZURLU BAYRAMLARDA BULUŞALIM'

Kurban kesim alanında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına önem verdiklerini de belirten Ahmet Çolakbayrakdar,  "Gayet, düzenli bir şekilde vatandaşlarımız bu tesislerde Kurban ibadetlerini yerine getiriyorlar. Sosyal mesafeye dikkat etmeleri konusunda hemşerilerimiz özen gösteriyorlar. Kurban kesim noktalarında sırası gelen sosyal mesafe kuralları çerçevesince kurbanları kesiyor. Bu yılda yaşadığımız pandemi sürecinden dolayı tedbirleri alarak, sağlıklı bir şekilde bu ibadeti yerine getirebilmeleri için  bütün olanakları seferber ettik. Bundan sonraki bayramlarda salgın sürecinin bittiği, daha sağlıklı ve huzurlu günlerde ibadetlerimizi yerine getiririz" şeklinde konuştu.

Diğer GÜNCEL Haberler

 
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır