menüler
KAYSERİ HAVA DURUMU

Aziz Behich "Çok geriye yaslandık"

Kayserisporlu Aziz Behic Yeni Malatyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Çok geriye yaslandık. Haftaya evimizde oynuyoruz. İnşallah orada üç puan alıp ligde kalma şansımızı daha çok yükselteceğiz." dedi.
03 Mayıs 2021, Pazartesi

Aziz Behich," İlk yarı bence çok iyi başladık. Hocamızın kurduğu planı doğru oynadık golü de bulduk. İkinci yarı istemediğimiz senaryo oldu. Çok geriye yaslandık. Malatya'yı biliyorduk etkili ortalar açıyorlar. Bizim için onların problem olacağını biliyorduk. Sonunda oldu zaten, birkaç tane uyarı oldu, yine akıllanmadık, golü buldular. Yazık oldu. Üç puan için gelmiştik. Haftaya evimizde oynuyoruz. İnşallah orada üç puan alıp ligde kalma şansımızı daha çok yükselteceğiz." ifadelerin kullandı.

Behich,"Çok yoğun periyotdan geçiyoruz, haftada 3 maç. Yalçın hocanın taktiklerini en iyi şekilde sahaya yansıtmaya çalışıyoruz takım olarak. Geçen hafta onu çok iyi gösterdik, bugün de ilk yarıda gösterdik. İkinci yarıda yapamadık pek. İnşallah bu hafta onun üzerine koyarak üç puanla evimizde sevinmek istiyoruz" dedi.

>Spor servisi

Diğer KAYSERİSPOR Haberler

 
Copyright 2016-2019
Kayseri Anadolu Haber Gazetesi
Kayseri Haber, Son dakika Kayseri haberlerini buradan takip edin. En son kayseri haberleri Kayseri Anadolu Haber'de.

Sitede kullanılan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Yazı ve meteryaller hiçbir şekilde kullanılamaz!

Künye

Yazarlarımız

İletişim

Adres

Sahabiye, Ahmet Paşa Cd. No:7, 38010 Kocasinan / Kayseri

Telefon

+0.352 222 51 13 - 14

Email

kayserianadoluhaber@msn.com
Copyright 2016 - 2019 Tüm Hakları Saklıdır