Demirezen'den Yağan'ın o görüntülerine yanıt gecikmedi

Pınarbaşı CHP belediye başkan adayı Deniz Yağan'ın CHP İlçe binası önünde 'topal' şarkısını çaldırıp kutlamasına, Seyit Demirezen'den cevap gecikmedi.. işte detaylar Kayseri Anadolu Haber'in bülteninde..

Demirezen'den Yağan'ın o görüntülerine yanıt gecikmedi

Pınarbaşı Belediye Başkan adayı Deniz Yağan'ın CHP İlçe binası önünde bir grup ile 'topal' şarkısını çaldırıp zafer işareti ile kutlamasına Milliyet hareketçi partisi ( MHP) İl Başkanı seyit Demirezen'den cevap gecikmedi. 

Demirezen yaptığı yazılı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

İl Başkanı demirezen açıklamasında 'Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın neden bu kadar sık Pınarbaşı'yı ziyaret ettiğini soran sayın Keskin,Ankara ve Adana büyükşehir Belediye başkanlarının yolunu dahi bilmediklerini Pınarbaşı'ya neden geldiklerini yanıtlayarak merakını giderebilir. Büyükşehir Belediyemiz son beş yılda Pınarbaşı ilçemize 500 milyon TL'lik yatırım yapmıştır. İsteyenler bu yatırımın detayını Sayın Büyükkılıç'ın sosyal medya hesaplarından rahatlıkla öğrenebilir. Sayın Büyükkılıç Cumhur İttifakı desteğiyle seçilen Belediye Başkanı olarak, Cumhur İttifakı Pınarbaşı adayımız Menduh Uzunoğlu'na destek vermektedir. Peki Bandırma Belediye başkanının 870 km uzaklıkta Pınarbaşı'da ne işi vardır Sayın Keskin' dedi.

Keskin’in 'Bir insanın fiziki özelliklerinden ötürü alay edilmesini utanç sayarız' sözlerine de değinen başkan Demirezen ; Sayın Keskin'in kasıtlı olmadığını iddia ettiği şarkıyı geceden sabaha çaldılar. Video kayıtları mevcut. Bu utanç da bu zihniyete yeter. Ayrıca bu hassasiyetleri iki ay sonra mı akıllarına gelmiştir. Bugüne dek bu hasletleriniz neredeydi? Sayın Keskin'in seçime iki gün kala son gayretlerini anlıyoruz fakat çabaları beyhudedir. Allah'ın izniyle 2 Haziran'da aziz Pınarbaşılı hemşerilerimiz Menduh Uzunoğlu Başkanımızı tekrar Belediye Başkanı seçecektir' ifadelerini kullandı.