Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, gençlerle birlikte halı sahada futbol müsabakasına katıldı. Futbol aşkını sahalara yansıtan Başkan Çolakbayrakdar, futbol severlerden tam not aldı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, gençlerle birlikte halı sahada futbol müsabakasına katıldı. Futbol aşkını sahalara yansıtan Başkan Çolakbayrakdar, futbol severlerden tam not aldı. 

Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!

Yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdüren Başkan Çolakbayrakdar, gençlerin halı saha da futbol oynama isteğini geri çevirmedi. Önceki akşam Mimarsinan Mahallesi’ndeki halı sahada gençlerle bir araya gelen Başkan Çolakbayrakdar, onlarla birlikte halı saha maçı yaptı. 38 sırt numaralı sarı kırmızılı formasıyla maça katılıp, ilk golün sahibi olarak meşin yuvarlağı filelerle buluşturan Başkan Çolakbayrakdar, Belediye Başkanlığı’ndaki performansını sahaya da yansıtarak, futbol severlerden tam not aldı. Halı saha maçındaki performansı ile göz dolduran Başkan Çolakbayrakdar, berabere tamamlanan maçta Hat-Trick yaparak, en skorer isim oldu.

Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!

Kendisinin de gençlik yıllarında futbolla ilgilendiğini hatırlatan Başkan Çolakbayrakdar, 'Gençlerimizin, her zaman yanındayız. Biliyoruz ki; yaptığımız hizmetler gençlerimizin daha güzel yarınlarda yaşamaları içindir. Bu noktada gençlerin en çok sevdiği Futbol, en güzel spor dallarından biridir. Gençlerin böyle bir etkinlikte buluşması oldukça güzel bir durum. Bunun devamını her zaman yapmanızı isterim. Sizlerle birlikte futbol oynamaktan çok mutlu oldum. Siz gençler, bizim geleceğimiz ve en büyük güvencemizsiniz. Sizleri çok seviyorum' ifadelerine yer verdi.

Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!

Başkan Çolakbayrakdar ile birlikte aynı sahada futbol oynamanın kendilerini oldukça mutlu ettiğini belirten gençler ise 'Birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesi için böyle bir etkinlik başlattık. Bizler, haftanın stresini burada futbol oynayarak atıyoruz. Bu haftaki maçımızda başkanımızı da aramızda görmek bizleri oldukça mutlu etti. Böyle bir sürpriz yaptığı için başkanımıza teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz' dedi.

Çolakbayrakdar'ın Futbol Aşkı!