'Ağabey mantığında'

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç KASKİ ziyaretini ardından orada bulunan esnafı da ziyaret etti. Büyükkılıç 'Ağabey mantığında' diyerek vatandaşla kucaklaştı. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'İn Kayseri haberlerinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
'Ağabey mantığında'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Bu kapsamda Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzeri KASKİ karşısında faaliyet gösteren esnaf dükkânlarını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, 'Ağabey mantığında' diyerek vatandaşla samimi sohbet gerçekleştirdi. Gençlere Kayserispor atkısı hediye etti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzerinde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Büyükkılıç, talep ve önerilerini de bizzat dinledi.

'Ağabey mantığında'

Yediden yetmişe tüm Kayserililerle daima iç içe birlik, beraberlik ve dayanışma ruhuyla hizmetlerini sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, esnaf ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Bu kapsamda Mustafa Kemal Paşa Bulvarı üzeri KASKİ karşısında faaliyet gösteren esnaf dükkânlarını ziyaret eden Başkan Büyükkılıç, esnaf ve vatandaşlarla sıcak ve samimi sohbetler gerçekleştirerek esnafa hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulundu.

'Ağabey mantığında'

Büyükkılıç, Kayserililere layık olma yönünde gayretle çalıştıklarını belirterek, “Sizlere layık olmaya çalışıyoruz. Güveninize layık olmaya çalışıyoruz. Huzurumuz şehri korumaya, ağabey mantığında, ekibimizle çalışıyoruz” dedi.

Ziyaret ettiği bir berber dükkânında bulunan esnaf ve vatandaşla sohbet eden Büyükkılıç’a Mehmet Latif isimli vatandaş, “Dualarımız sizinle. Her yönüyle sizinle beraberiz” sözleri ile sevgisini iletti.

'Ağabey mantığında'

Araba kiralama dükkânı işleten esnaf ise Başkan Büyükkılıç’a Kayseri Havalimanı Yeni Terminal Binası için teşekkürlerini ileterek, “Yazın 3-4 uçak iniyordu gece aynı anda. Otoparkta yer bulamıyorduk, arabaları dışarıya koyuyorduk. Dışarda arabayı teslim ediyorduk. Şimdi çok iyi oldu. Otopark var, asansörle indiriyoruz, oradan teslim ediyoruz. Şimdi çok iyi oldu. Gurbetçi de memnun, gelenler de memnun. Çok yakıştı, helal olsun Başkanım. Çok memnunuz, eskiden çok sıkıntı yaşıyorduk” diye konuştu.

'Ağabey mantığında'

Esnaf ve vatandaşlar Büyükkılıç’ı sevgi ve ilgiyle karşılarken, Başkan Büyükkılıç da onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlara kuru kahve ve lokum ikram eden Büyükkılıç, çocuklara Kayserispor atkısı ve oyuncak hediye etti.

'Ağabey mantığında'

Vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Başkan Büyükkılıç’ı tebrik ederken, pazarcı esnafı da ilgi, alakası ve hizmetlerinden dolayı Büyükkılıç’a teşekkürlerini iletti.