Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Sağlıklı ve özel beslenmek isteyen, ruhuna ve bedenine iyi bakanlar için Ridada ismiyle Kayseri'de yepyeni bir mekân açılıyor. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri bülteninde…

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Kayseri’de hem ruhuna hem de sağlığına yatırım yapmak isteyenler için yepyeni bir mekân açılıyor… Ridada ismiyle Kayserililere hizmet vermeye başlayan mekân, kente yepyeni bir soluk kazandıracak.

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Saflığın ve Özgürlüğün Ekmeği sloganıyla hizmet veren Ridada’nın resmi açılışı 04 Mayıs Cumartesi (yarın) saat 14.00’te gerçekleşecek.

Ridada Kayserilileri hem MAYASIZ hem de VEGAN özelliklere sahip ürünler ile buluşturmayı hedefliyor. Temiz içerik politikası ile kent sakinlerine sağlıklı ürünler sunan işletmede, ürünlerin en çok dikkat çeken özellikleri arasında içeriklerin emülgatör, asitlik düzenleyici, şeker ve margarin içermemesi yer alıyor.

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Ürünlerin katkısız içeriği ile son zamanlarda çoğu kişini muzdarip olduğu gaz ve şişkinlik problemleri de çözüme kavuşuyor. 

Ridada, teknolojinin sağladığı avantajları kullanarak üretmiş olduğu mayasız ve katkısız ürünleri ile tüketici alışkanlığını değiştirmek, unlu mamuller sektörüne yeni bir yön vermek ve sosyal sorumluluk kapsamında çocukları daha sağlıklı unlu mamuller ile tanıştırmayı hedefliyor. 

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Ridada, tüketime hazır donuk fırıncılık anlayışla vatandaşları çözüldüğünde tüketim kolaylığı sağlayan ürünler ile de buluşturuyor. Dilimlenmiş paketler şeklinde satılan donuk ürünler, dondurucudan tek dilimler halinde çıkarmanın mümkün olduğu pratik kullanımlarıyla vatandaşların tercih sebebi oluyor. 

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Klasik Ekmekler İle Ridada ürünleri arasındaki farklar; 

Endüstriyel fırıncılıkta yüksek glütene sahip unlar kullanıldığı için çeşitlilik; aromalarla ya da ekmek geliştiricilerle sağlanır.  Ridada’ da ise; inovatif kabarma teknolojisi sayesinde sağlıklı olan her türlü tahıl, bakliyat, sebze, meyve vb. hammaddeleri kullanılarak; sağlıklı ve lezzetli unlu mamuller üretiliyor.

Rafine unlar yerine daha sağlıklı tahıl unları kullanılan Ridada ekmek sayesinde tüketicilerin glisemik indeksleri de yükselmemiş oluyor. 

Tüm Türkiye’de hizmet veren ve Kayseri’de ilk francahise olan Ridada ürünlerinde, sağlıklı içerikleri nedeniyle uzun süre tazeliklerini koruyor ve uzun tüketim sırasında dağılma yaşanmıyor. 

Yarın Kayseri'de Açılıyor!

Kayserililere sağlıklı beslenme alternatifi sunan Ridada’nın ürün çeşitlilikleri ise şu şekilde;

Ekmekler;  

%100 Tam Buğday Ekmeği – Köy Ekmeği – Zeytinli Fesleğenli Ekmek – Patatesli Biberiyeli Ekmek – Çavdarlı Kişnişli Ekmek – Mısırlı Zerdeçallı Ekmek – Ridada Black

Çörekler;

Patatesli Biberiyeli Çörek – Mısırlı Zerdeçallı Çörek – Zeytinli Fesleğenli Çörek

Tatlı Ekmekler;

Yaban Mersinli Ekmek – Portakallı Ekmek – Elmalı Ekmek – Havuçlu Cevizli Ekmek – Damla Çikolalatalı Ekmek

İki girişimci kadının, Aysun Yıldız ve Özlem Demirci'nin Kayseri’ye kazandırdığı Ridada, Esenyurt Mahallesi Ülkü Sokak Fırat Apartmanı No:4/C adresinde sizleri bekliyor. 

Yarın Kayseri'de Açılıyor!