Turistler hayran kaldı – Kayseri Gezilecek Yerler

Kayseri'nin Yahyalı İlçesi'nde bulunan Soğanlı'da Cumhuriyetin 100. Yılında Dev Türk Bayrağı Göğe Yükseldi. Kayseri Gezilecek yerler arasında büyük ilgi gören bölgede yerli ve yabancı turistler Türk Bayrağına hayran kaldı. Detaylar Kayseri Anadolu Haberin Kayseri Haberinde…

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Turistler hayran kaldı – Kayseri Gezilecek Yerler

Cumhuriyetimizin 100. yılında Soğanlı'da özel bir kutlama düzenlendi. Uçan balondan açılan dev Türk Bayrağı, yerli yabancı ve bölge halkının büyük ilgisini çekti.
Soğanlı, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını muhteşem bir şekilde kutladı. Cumhuriyet coşkusunun doruğa ulaştığı bu özel günde, uçan bir balondan devasa bir Türk Bayrağı açıldı. Bu etkileyici manzara, bölge halkını ve Soğanlı'yı ziyaret eden yerli ve yabancı turistleri, adeta büyüledi.

Turistler hayran kaldı – Kayseri Gezilecek Yerler

Sabahın erken saatlerinden itibaren göğe yükselen uçan balonun üzerinden açılan Türk Bayrağı'nı heyecanla izlendi. Bayrağın dalgalanışıyla birlikte duygusal anlar yaşandı ve birçok kişi bu anıyı ölümsüzleştirmek için cep telefonlarına yoğunlaşarak, fotoğraf ve video çekimler yaptı.
Soğanlı'da düzenlenen bu özel etkinlik, Cumhuriyet coşkusunu her yıl farklı bir şekilde yaşayan bölge halkı için de muhteşem bir anı oldu. Bu anma gününün ardından Soğanlı'da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlamalar devam etti. Soğanlı'nın gelişmesinde Kayseri Valisi Gökmen Çiçek'in büyük emekleri bulunuyor. Vali Çiçek, Kayseri'de turizmin gelişmesinde bölgeye çok sayıda ziyaret gerçekleştirerek katkıta bulunmuştu.