Thiam: Hocamız bize çok şey katacaktır

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Mondihome Kayserispor, Hatayspor hazırlıklarına sabah yaptığı antrenmanla devam etti. Kayserispor'un golcü oyuncusu Mame Thiam, 3 gol attığı Rizespor galibiyetinden dolayı mutlu olduklarını ifade etti. Thiam, 'Hocamız bize çok şey katacaktır' dedi.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Thiam: Hocamız bize çok şey katacaktır

Kayserispor'un golcü futbolcusu Mame Baba Thiam 3 gol attığı Rizespor galibiyetinden dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, Hatayspor maçında da puan için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Futbolcular olarak performanslarını artırarak takımın başarısı için mücadele ettiklerini kaydeden Thiam, "Bundan önceki hafta Ankaragücü'ne 3-0 kaybettiğimiz maç vardı. Onun sonrasında takım halinde bu reaksiyonu göstermemiz bizim adımıza çok önemliydi. Şükürler olsun ki iyi bir maç çıkardık ve maçı kazanmayı bildik. Çok önemli bir galibiyet. Hatayspor, Fenerbahçe deplasmanında kaybetti. Ama bizim adımıza zor bir maç olacağı kesin. Hatayspor çok iyi bir takım ve kendi sahasında oynayacaklar. Biz de Kayserispor olarak deplasman performansımızı geliştirmek adına bu maça çok iyi hazırlanıyoruz. Maçın öneminin farkındayız. Umarım en iyi performansımızı gösterip başarılı bir skorla döneceğiz. Hocamız çok iyi bir insan, iyi bir karakter. Kayserispor'un başına geldiği dönem kolay bir dönem değildi. Hoca geldiği dönem futbolcular olarak yardım etmek istedik, elimizden geleni sahada göstererek onun yanında olduğumuzu hissettirmek istedik. Sonuçta oyuncular olarak performansımızı artırarak takımın başarısı için mücadele ediyoruz. Bence hocamız da bu yolda bize çok şey katacaktır" ifadelerini kullandı.

Bilal Bayazit: Zor bir deplasman olacak
Kaleci Bilal Bayazit ise Hatay'ın zor bir deplasman olduğunu ifade ederek; "Rize maçını kazandığımız için çok mutluyuz. Bizim için önemli bir 3 puandı, takım olarak ihtiyacımız olan bir 3 puandı. Şükür o 3 puanı aldık. Hocamıza alışmaya başlıyoruz, isteklerini yapmaya çalışıyoruz. Yavaş yavaş oturmaya başlıyor. Kendi performansım da iyi gidiyor, böyle devam etmeye çalışacağım. Hatayspor da bu sene çok iyi gidiyor, zor bir deplasman olacak. Biz elimizden geldiği kadar mücadele verip inşallah 3 puanla geri döneriz" şeklinde konuştu.