Talas'ta seçim günü nereler kapalı?

Türkiye, 2. tur Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için yarın sandığa gidiyor. Tarihi seçime saatler kala Talas Belediyesi seçim günü açık ve kapalı olan mekanları duyurdu. Talas'ta pazar günü nereler kapalı? Kütüphaneler açık mı? Mekanlar kaça kadar kapalı? İşte detaylar...

Talas'ta seçim günü nereler kapalı?

28 Mayıs Pazar Günü gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi nedeniyle hafta sonuna özel olarak yapılan düzenlemede, işletmelerin çalışma saatleri yeniden belirlendi.

Talas Belediyesi, bünyesindeki mekanların seçim günü açılış kapanış tarihleri ile ilgili duyuru yaptı.

Talas'ta seçim günü nereler kapalı?

Talas Belediyesi'nin seçim günü nerelerin açık veya kaçta açılacağını belirten afişine göre,

7/24 Kütüphane ve Kültür Merkezi 27 Mayıs Cumartesi günü saat 23.00’te kapanıp 29 Mayıs Pazartesi Günü saat 15.00’te açılacak.

Altıntepe, Abdulhamidhan ve Mevlana Semt Kütüphaneleri 27 Mayıs Cumartesi 18.00’de kapanıp 30 Mayıs Salı Günü saat 09.00’da yeniden araştırmacı ve öğrencileri ağırlamaya başlayacak.

Zincidere Göl Kafe, Mevlana Restoran ve Ali Dağı 360 Kafe; 27 Mayıs Cumartesi 23.00’te kapanıp 28 Mayıs Pazar günü saat 13.00’te yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

Zincidere 100. Yıl Mesire Alanı ise seçim günü de gün boyu doğaseverlerin hizmetinde olacak.

Osmanlı ve Selçuklu Evi ise 27 Mayıs Cumartesi Günü 24.00’te kapanırken 28 Mayıs Pazar 13.00’te açılacak.

Öte yandan Ali Saip Paşa Hamamı ile Yaman Dede Kültür Evi de 28 Mayıs Pazar Günü kapalı olacak işletmeler arasında yer alıyor. Her iki tesis de 30 Mayıs Salı günü yeniden hizmet vermeye devam edecek.

Talas'ta seçim günü nereler kapalı?