Samet Koç'tan dikkat çeken transfer açıklaması - Kayserispor Haberleri

Kayserispor Basın Sözcüsü Samet Koç dikkat çeken bir transfer açıklaması geçrekleştirdi. Koç, Ankaragücü maçı sonrasında sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yaparak taraftarın desteğini istediklerini ve yeni transferlere zaman verilmesi gerektiğini söyledi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri bülteninde...

Samet Koç'tan dikkat çeken transfer açıklaması - Kayserispor Haberleri

Kayserispor Basın sözcüsü Samet Koç, Ankaragücü maçı sonrasında sosyal paylaşım sitesindeki hesabından açıklama yaparak taraftarın desteğini istediklerini ve yeni transferlere zaman verilmesi gerektiğini söyledi.

Ankaragücü karşısında sergilenen futbol ve alınan mağlubiyet sonrasında; 'Sakatlıktan dönen oyuncularımıza ve yeni transferlerimize zaman tanımalıyız' dedi.

Lige verilen milli maç arasını en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade eden Samet Koç; 'İlk yarısında üstün oynadığımız oyunda maalesef ikinci yarı kendi bireysel hatalarımızdan maçı kaybettik. Lig uzun bir maraton, yenmek de yenilmek de bu işin doğasında var, sakatlıktan dönen oyuncularımıza ve yeni transferlerimize zaman tanımalıyız' ifadelerini kullandı.

Taraftarlarımızın üzüntülerini yürekten paylaşıyorum diyen Koç, 'Uyarı ve eleştirileri dikkate aldığımızı bilmenizi isterim. Milli takım arası takımımıza iyi gelecektir, önümüzdeki 4 maçın ligdeki konumumuz için önemini bilerek çalışacağımızdan şüpheniz olmasın' açıklamasında bulundu.