Memduh Büyükkılıç'tan dikkat çeken ziyaret!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'tan dikkat çeken bir ziyaret gerçekleştirildi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in bülteninde...

Memduh Büyükkılıç'tan dikkat çeken ziyaret!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç; AK Parti Kayseri İl Başkanı ve Melikgazi, Kocasinan, Talas belediye başkanlarıyla birlikte Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen’e iade-i ziyarette bulundu.

Yerel seçimlerde milletin iradesi ile yeniden Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Başkan Memduh Büyükkılıç, Cumhur İttifakı Ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kayseri İl Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu. 

Memduh Büyükkılıç'tan dikkat çeken ziyaret!

Başkan Büyükkılıç’a MHP ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ile partililer de eşlik etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, MHP’liler tarafından kapıda karşılanırken, MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen ve partililer Büyükkılıç’a bir kez daha hayırlı olsun temennilerini iletti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demirezen, hep birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Cumhur İttifakı vurgusu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, 'Biriz, beraberiz, hep birlikte Cumhur’uz, hep birlikte Kayseri’yiz. Huzur içerisinde, şehrimizi geleceğe taşımak adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz' dedi.