Melikgazi'de Çalışmalar Devam Ediyor!

Melikgazi Belediyesi vatandaşlara konforlu ve güvenli ulaşım sağlamak için çalışmalarına devam ediyor. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Melikgazi'de Çalışmalar Devam Ediyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İlçeye nitelikli yollar kazandırarak ulaşımın kolaylaşmasını sağlayan Melikgazi Belediyesi, Gürpınar Mahallesi Uzun Mehmet Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Melikgazi'de Çalışmalar Devam Ediyor!

Vatandaşlara konforlu ve güvenli ulaşım sağlamak için çalışmalarının devam ettiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, ‘Melikgazi’mizin ihtiyaç duyulan tüm mahallerinde yol yapım, bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Melikgazi’de 5 yıl içerisinde 600 km asfalt yol yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Hemşehrilerimize rahat bir ulaşım imkanı sağlamak için belediye olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İhtiyaç dahilinde tüm mahallelerimizi yeni yollarla kavuşturuyoruz. Bu kapsamda Gürpınar Mahallesi Uzun Mehmet Caddesi’nde asfalt çalışması gerçekleştirmekteyiz. Gürpınar Mahallemize ve Melikgazi’mize hayırlı, uğurlu olsun. Büyük bir özveri ile çalışan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah ilçemizin ihtiyaç duyulan mahallerinde asfaltlama, yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımız devam edecek’ dedi.

Melikgazi'de Çalışmalar Devam Ediyor!