Mehdi Bourabia ve Ramazan Civelek... Kayserispor - Ankaragücü

Kayserispor'da Ankaragücü maçı hazırlıkları devam ediyor. Teknik direktör Burak Yılmaz ile futbolcular Mehdi Bourabia ve Ramazan Civelek basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Mehdi Bourabia ve Ramazan Civelek... Kayserispor - Ankaragücü

Ramazan Civelek: 'Çok önemli bir galibiyet aldık'
Kayserisporlu futbolcu Ramazan Civelek de, 'Çok önemli bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum. İçerde çok iyi oyun oynayan, planı olan bir takıma karşı güzel bir galibiyet aldık. Hoca olarak bizim için tanıdık bir takımdı. Nasıl oynayacaklarını ve ne yapabileceklerini biliyorduk. Hocamızın verdiği taktik, teknik bilgilerle ve analizlerle çok iyi hazırlandık. Bizim de uzun süredir bir galibiyet hasretimiz vardı. Böyle önemli bir kulübe karşı deplasmanda galibiyet aldığımız için çok mutluyum. 2 ay önce çalıştığı bir hoca başka bir takıma gidebilir. Çağdaş hocayla güzel günler geçirdik. O da çok önemli bir hoca ama bizim için 2 ay sonra başka bir hoca olur, burada çalışır. Belki Burak hoca başka bir takıma gider ona karşı oynarsın. Futbolda böyle şeyler var. Güzel bir galibiyet aldık. İyi ve motive bir şekilde çıktık' ifadelerini kullandı.

Mehdi Bourabia: 'Bu şekilde yolumuza devam etmemiz gerekiyor'
Sarı-kırmızılı takımın yeni transferi Mehdi Bourabia ise, 'Son 2 maçta 4 puan aldık. Benim de takıma adaptasyon sürecim iyi bir şekilde devam ediyor. Takıma adapte olmaya başladım. Bu şekilde yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Önümüzde bir Ankaragücü müsabakası var. Onlara karşı da iyi bir şekilde mücadele etmemiz ve iyi bir oyun oynamamız gerekiyor' dedi.