Kayseri Valiliği'nden Dikkat Çeken Afiş!

Kayseri Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bilboardlara asılan afişler vatandaşların dikkatini çekti. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri Valiliği'nden Dikkat Çeken Afiş!

Kayseri Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü tarafından bilboardlara asılan ‘Dolandırıcılara karşı dikkatli olalım’ afişi ile vatandaşlar uyarıldı.

Kayseri Valiliği ve Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan afişler kentin farklı bölgelerinde bilbordlara asıldı. Üzerinde ‘Dolandırıcılara karşı dikkatli olalım’ yazan afişte, vatandaşların bir dolandırıcılık olayıyla karşılaştıklarında ne yapmaları gerektiği hakkında bilgiler verildi.

Kayseri Valiliği'nden Dikkat Çeken Afiş!

Dolandırıcılık olaylarına karşı alınan bu tedbirin çok mantıklı olduğunu, her insanın sosyal medya kullanmadığını söyleyen Nihan Gündoğdu adlı vatandaş, 'Bence mantıklı bir uygulama. Çünkü sosyal medya kullanmayan insanlar da var. Haber takip etmeyen insanlar da var. Bu yüzden bence mantıklı olmuş. En azından vatandaşlar gördüğünde dikkat çekebilir. Bu şekilde dolandırılan çok fazla insan var. Ben çok güzel buldum, iyi olmuş. Bence daha da fazla çoğaltılabilir. Bir tek burayla sınırlı kalmayıp, ilçelerde falan da yapılabilir. Oralara da bu tarz bilboardlar koyabilirler' şeklinde konuştu.

Kayseri Valiliği'nden Dikkat Çeken Afiş!