Kayseri'nin saklı cenneti... Her gün ziyarete açık...

Kayseri'de gezilecek yerler... Kayseri'de hafta sonları vatandaş buraya akın ediyor... Yeni açıldı, ulaşımda büyük kolaylık... Kayseri'nin saklı cenneti Yeşilköy Şelalesi... İşte detaylar...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri'nin saklı cenneti... Her gün ziyarete açık...

Kayseri’de özellikle hafta sonları vatandaş, ‘Kayseri’de gezilecek yerler’ diye arama motorlarında araştırma yapıyor.

Kayseri'nen saklı cenneti... Her gün ziyarete açık...
Vali Gökmen Çiçek’in göreve gelmesiyle birlikte turizmde adeta çağ atlayan Kayseri’de birbirinden güzel yerler keşfediliyor. Vali Çiçek’in, büyük gayretler verdiği Yeşilköy Şelalesi de gezilecek yerler arasında yer alıyor. 
Yahyalı Kaymakamlığı Yeşilköy Şelalesi’nin tanıtımı için büyük gayretler gösterirken, ziyaretin her gün yapıldığı vurgusuyla şu paylaşımı yaptı: “Yeşilköy Şelalesi, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek önderliğinde yapılan çalışmalar sonucu Kayseri'nin yeni turizm lokasyonu olan Yeşilköy Şelalesi haftanın her günü vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görmektedir. Sizleri de bekliyoruz.”

Kayseri'nen saklı cenneti... Her gün ziyarete açık...
Yeşilköy Şelalesi Yahyalı İlçesi’ne 40 km, Kayseri’ye 125 km, Nevşehir’e 149 km, İstanbul’a ise 846 km uzaklıkta bulunuyor. 
Gidip görünler hayran kalırken, ulaşımda yeni yapılan yollar vatandaşın bu yolculuğu daha keyifli ve güvenli yapmasını sağlıyor. Yeşilköy Şelalesine konforlu bir yolculuk yapılırken, doğa manzaraları adeta büyülüyor. Dört mevsimde ayrı güzellikleri içinde saklayan Yeşilköy Şelalelerine giden bir daha gidiyor. 
Vali Gökmen Çiçek, 1 Mayıs’ta turizme kazandırılan Yeşilköy Şelalesi hakkında, "Ve tamamlandı. Kayseri turizmine değer katmak için yaptığımız çalışmalar baharla  beraber meyvelerini vermeye başladı. Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz,Yahyalı Kaymakamlığı  ve Yahyalı Belediyesi işbirliğinde Yeşilköy şelalesinin turizme kazandırma çalışmaları tamamlandı. Yahyalı Yeşilköy Şelalesi muhteşem seyri ile ziyaretçilerini bekliyor" ifadelerini kullanmıştı. 

Kayseri'nen saklı cenneti... Her gün ziyarete açık...

HABER: YASEMİN SERBEZ