Kayseri'de önemli ihale!

Kayseri'de belediyeler ihtiyaca göre zaman zaman ihaleler gerçekleştiriyor. Edinilen bilgilere göre KASKİ araç ve iş makinesi alım ilanı gerçekleştirecek. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in bülteninde...

Kayseri'de önemli ihale!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü, 28 Şubat Çarşamba günü saat 14:00’da Kombine Kanal Temizleme Aracı Alımı ile Paletli Ekskavatör ve Kanal Kazıcı Yükleyici Alımı ihalesi gerçekleştirilecek.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklama yapılarak 28 Şubat 2024 Çarşamba günü önemli bir ihale gerçekleştirileceği kaydedildi.

KASKİ’den yapılan açıklamada, 'Genel Müdürlüğümüzce, finansmanı Dünya Bankası (BELGEP) projesi kapsamında Avrupa Birliği’nden hibe olarak sağlanan ‘3 adet Kombine Kanal Temizleme Aracı Alımı (Lot-1)  ile 2 adet Paletli Ekskavatör ve 2 adet Kanal Kazıcı Yükleyici Alımı (Lot-2) (KASKI2-G1)’ ihalesi 28.02.2024 Çarşamba günü Yakut Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:186 Kocasinan/KAYSERİ adresindeki Genel Müdürlük Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olup son teklif verme saati (yerel) 14:00’dır. Kamuoyuna saygı ile duyurulur' denildi.