Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (7 Mayıs)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (7 Mayıs)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri çok bulutlu bir güne uyanacak. Çok bulutlu havanın öğle saatlerinde de devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 7 derece ile 16 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 16 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde yağmurlu hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde az bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının da 11 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 7 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 30 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (7 Mayıs)