Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (2 Haziran)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Sıcak havalar gelecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (2 Haziran)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri gökgürültülü az bulutlu bir güne uyanacak. Az bulutlu havanın gece saatlerine kadar devam edeceği tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 11 derece ile 29 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 29 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde az bulutlu bir hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde de az bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 22 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 17 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 25 km/sa olarak ikindi saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (2 Haziran)