Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (18 Şubat)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (18 Şubat)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri yağmurlu bir havaya uyanacak. Sıcaklık genellikle eksi 1 derece ile 8 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 8 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde yağmurlu havanın devam etmesi bekleniyor. Yağmurlu havanın saat 18:00'e kadar sürmesi bekleniyor. Kayseri'de saat 18:00 civarında puslu hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 3 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerine kadar puslu havanın devam etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 0 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 22 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (18 Şubat)