Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (17 Mayıs)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (17 Mayıs)

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri parçalı bulutlu bir güne uyanacak. Parçalı bulutlu havanın öğle saatlerinden sonra yerini gökgürültülü sağanak yağışlı havaya bırakacağı tahmin ediliyor. Kentte sıcaklık genellikle 11 derece ile 22derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 22 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde bulutlu hava bekleniyor.

Havanın akşam saatlerinde çok bulutlu olması bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde hava sıcaklığının 15 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 13 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 45 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (17 Mayıs)