Kayseri'de Yarın Hava Nasıl Olacak? (17 Mart)

Kayseri'de pazar gününü dışarda geçirmek isteyen vatandaşlar sık sık hava durumunu araştırıyor. Peki Kayseri'de yarın hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Yarın Hava Nasıl Olacak? (17 Mart)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de yarın hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri yağışlı bir havaya uyanacak. Yağışlı havanın gece saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 1 derece ile 12 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 12 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde yağışlı bir hava bekleniyor.

Havanın gün boyunca bulutlu olacağı bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde bulutlu bir hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 7 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerinde kentte çok bulutlu bir hava bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık 4 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 27 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (17 Mart)