Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (10 Mart)

Kayseri'de havalar nasıl devam edecek sıkça araştırılıyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Yoksa sıcak havalar mı devam edecek? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? Kayseri Anadolu Haber olarak sizler için bugünün hava durumunu derledik. Detaylar haberimizde...

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (10 Mart)
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Şehirdeki vatandaşlar ve şehri ziyaret edecek turistler, hava durumunun nasıl olacağını, gün içerinde havanın nasıl değişeceğini merak ediyor. Yağmurlu hava devam mı edecek? Mevsim normallerinin üstünde devam eden hava sıcaklıkları devam edecek mi? Kayseri'de bugün hava nasıl olacak? 

Bugün Kayseri puslu bir havaya uyanacak. Yağışlı havanın gece saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, kentte sıcaklık genellikle 0 derece ile 7 derece arasında değişecek. Sıcaklığın öğlen saatlerinde 7 dereceye çıkması beklenirken kent genelinde karla karışık yağmurlu bir hava bekleniyor.

Havanın gün boyunca puslu olacağı bekleniyor. Kayseri'de akşam saatlerinde çok bulutlu bir hava kente hakim olacakken, hava sıcaklığının da 5 derece civarında seyir etmesi bekleniyor. Gece saatlerinde kentte puslu bir hava bekleniyor. Kentte gece saatlerinde en düşük sıcaklık eksi 2 derece olacakken, en yüksek rüzgar hızı 21 km/sa olarak öğle saatlerinde görülüyor. 

Bugün havanın nasıl olacağını da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün raporuna göre sizler için derledik.

Kayseri'de Bugün Hava Nasıl Olacak? (10 Mart)