Kayseri Büyükşehir'den milyon Euro'luk dev yatırım!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Su ve Kanalizasyon İşleri (KASKİ) Genel Müdürlüğü'ne kazandırılan iş makinelerini inceledi. 2024 yılında 18 yeni aracın KASKİ'ye kazandırıldığını belirten Büyükkılıç, toplam 250 milyon TL tutarındaki araçların hayırlı olmasını diledi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in bülteninde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Kayseri Büyükşehir'den milyon Euro'luk dev yatırım!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç, Kayseri Su ve Kanalizasyon İşleri (KASKİ) Genel Müdürlüğü’ne kazandırılan iş makinelerini inceleyerek bilgi aldı. Büyükkılıç, ‘2024 yılında tam 18 tane aracımızı KASKİ’mizin bünyesine kazandırmış oluyoruz. Ben her şeyden önce inşallah hayırlı hizmetlere vesile olur diyorum’ dedi.

Kayseri Büyükşehir'den milyon Euro'luk dev yatırım!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin en büyük altyapı kuruluşu KASKİ’nin faaliyetlerinde kullanılmak üzere araç filosuna kazandırılan iş araçları hakkında bilgiler paylaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 250 milyon TL tutarındaki araçların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Tam 6 Milyon Euro Bir Karşılığı Olan, Yaklaşık 250 Milyon TL’lik Yatırımı Hayata Geçirmiş Oluyoruz. Başkan Büyükkılıç yaptığı açıklamasında KASKİ’ye 6 milyon Euro yani yaklaşık 250 milyon TL’lik 18 iş aracının kazandırıldığını ifade ederek şunları kaydetti:

‘2024 yılında tam 18 tane aracımızı KASKİ’mizin bünyesine kazandırmış oluyoruz. Ben her şeyden önce inşallah hayırlı hizmetlere vesile olur diyorum. Totalde tam 6 milyon Euro bir karşılığı olan yani yaklaşık 250 milyon TL’ye varan yatırımı hayata geçirmiş oluyoruz.’

Kayseri Büyükşehir'den milyon Euro'luk dev yatırım!

Şehrimize Hizmete Vesile Olur Diyoruz

Açıklamasında Büyükkılıç, araçların KASKİ’ye kazandırılmasında desteği olan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na teşekkür ederek, ‘Bu alanda Çevre Şehircilik Bakanlığımıza yapmış olduğu desteklerden dolayı ayrıca hibe boyutuyla, teşekkür ediyoruz, şehrimize hizmete vesile olur diyoruz’ ifadelerinde bulundu.

Başkan Büyükkılıç’a KASKİ Germiraltı Tesisleri’ndeki ziyaretinde AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, Kayseri Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Hasdal, KASKİ Genel Müdürü Yavuz Çağan, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve müdürler eşlik etti.