Kapalı Kale'den mesaj var - Kayserispor Haberleri

Kayserispor'un cefakar taraftar grubu Kapalı Kale, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vurgusuyla Hatayspor maçında takımlarını desteklemek için Mersin'e gidiyor. Yolculuk ne zaman, deplasmana gitmek için ne yapmak gerekiyor? Ayrıntılar Kayseri Anadolu Haberin Kayseri Haberinde…

Kapalı Kale'den mesaj var - Kayserispor Haberleri
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayserispor'un cefakar taraftar grubu Kapalı Kale, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ‘Hatay benim şahsi meselemdir’ sözünü hatırlatarak, Sarı-Kırmızılı takımı Hatayspor ile yapacağı deplasman maçında yalnız bırakmayacaklarını açıkladı. 
‘Hatay Deplasmanı’ başlığı altında yapılan duyuruda, taraftarlara deplasman organizasyonu hakkında detaylı bilgi verildi. Duyuruda, 'Büyük Kayserispor Taraftarı; Bu Haftaki Rotamız Hatayspor Deplasmanı. isim yazma işlemlerimiz başlamış olup, grup üyesi arkadaşlarımız tayfa liderlerine, münferit olarak katılacak taraftarlarımız ise ( 0539 318 49 99 ) GSM numarasından arayarak isimlerini Perşembe günü saat 14.00'e kadar yazdırabilecektir. Deplasman organizasyonumuz Cuma sabah en geç 10.00 KBN önü toplanma, 11.00'de araçların hareket etmesiyle başlayacak olup saat dilimine riayet gösterilmesi önemle rica olunur' ifadelerine yer verildi. 
Ayrıca, deplasman günü taraftarların Kayserispor'un şanlı renklerine uygun, Sarı-Kırmızı konsepte uygun kıyafetlerle gelmeleri ve bütünlük içerisinde hareket etmeleri istendi ve ‘Deplasman günü herkesin Kayserispor'un şanlı renklerine yakışır şekilde atkılı ve Sarı- Kırmızı konsepte uygun olarak gelmesi zorunludur! Bütünlüğümüz açısından, münferit gelen taraftarlarımızın bizle birlikte organize olmaları gerekmektedir' bilgisi paylaşıldı.
Ahmet Dirgenali liderliğindeki Kapalı Kale, geçtiğimiz sezon Hatay’da yaklaşık bin 500 taraftarla takımlarını doksan dakika boyunca hiç susmayarak desteklemişti. Hataysporlu yöneticiler de bu desteğe hayran kalmıştı.