Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Açıklandı!

Kayseri'de merakla beklenen hobi bahçesi kuraları açıklandı. 22 bin 647 vatandaşın merakla beklediği o haber Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı sosyal medya hesabından duyuruldu. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Açıklandı!

Kayserili vatandaşların merakla beklenen hobi bahçesi kuraları açıklandı. 22 bin 647 vatandaşın merakla beklediği o haber Kayseri Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından duyuruldu.

Daha yeşil bir Kayseri için çalışan büyükşehir, Altınoluk Hobi Bahçesi’nde 230 adet, Beştepeler Hobi Bahçesi’nde 204 adet, Karpuzatan Hobi Bahçesi’nde 703 adet, Cırgalan Hobi Bahçesi’nde 462 adet, Selçuklu Hobi Bahçesi’nde 569 adet ve Şeker Hobi Bahçesi’nde birinci kısım 144 adet ve ikinci kısım 231 adet olmak üzere toplam 2 bin 543 adet hobi bahçesini hayata geçirdi.

Hobi Bahçesi Kura Sonuçları Açıklandı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin kentin 7 farklı bölgesinde emekli vatandaşlara yönelik toplam 2 bin 543 adet hobi bahçesi için başvuru süreci tamamlanırken, 22 bin 647 başvuru yapıldı.

7 farklı bölgede toplam 2 bin 543 adet hobi bahçesi için 3 Nisan itibariyle başlayan başvurular, 23 Nisan’da sona erdi. Hobi bahçesi için kuraya hak kazanan vatandaşlar, 30 Nisan 2024 Salı günü saat 10.00’da Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi’nde kura çekimine katıldı. Büyük salonda, dev ekranda, noter tarafından dijital olarak çekilecek kurayı izlemek isteyen vatandaşlar yerinden takip etti.

Kura sonuçları Kayseri Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Kura sonuçlarını incelemek için TIKLAYINIZ...