Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.'nin alışveriş merkezinde düzenlediği Spor Etkinliğine katılarak, çocuklarla bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, Kayseri'yi, her alanın merkezi yapmak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi. Detaylar Kayseri Anadolu Haber'in Kayseri haberinde...

Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş.’nin alışveriş merkezinde düzenlediği Spor Etkinliğine katılarak, çocuklarla bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç, Kayseri’yi, her alanın merkezi yapmak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini söyledi.

Büyükşehir Belediyesi, öğrenci ve genç dostu Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda, ilgili kuruluşları ile zengin içerikli etkinlik ve faaliyetlerini hız kesmeden sürdürürken, Başkan Büyükkılıç da etkinliklerde vatandaşlarla bir araya gelerek, onları yalnız bırakmıyor.

Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!

Bu Şehre Yakışır Anlayışla Sizlere Layık Olmaya Çalışıyoruz

Bu kapsamda, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri Park’ta Spor A.Ş. tarafından düzenlenen spor etkinliğine katıldı. Çocuklarla vakit geçiren Başkan Büyükkılıç, şenlikte vatandaşlara hitap ederek, ‘Sizleri seviyoruz. İyi ki varsınız. Amacımız rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında sosyal, kültürel bağlamda da zenginlikler oluşturarak, sevgili yavrularımızı hem eğlendirmek, hem yönlendirmek. Sevgili yavrularımız keyifli bir şekilde burada vakit geçiriyor. Ailelerimiz de tabi ki bundan keyif alıyor. Sosyal yönümüz zenginleşiyor’ dedi.

Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!

Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaların sürdüğüne vurgu yapan Büyükkılıç, ‘Kayseri’mizi akıllı şehir projeleriyle, çocuklara özel projeleriyle, büyüklerimizi, hanım kardeşlerimizi ihmal etmeyen boyutlarıyla en güzel şekliyle geleceğe taşıyoruz. Bunu hep beraber yapacağız. 5 tane üniversitesi olan böyle bir dinamik şehri geleceğe taşıyıp, ekibimizle, deneyimimizle ve tabi ki hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Kayseri’mizde kayak merkezi nedeni ile maşallah hafta sonları yüz binler Erciyes’imizi ziyaret ediyor. Sözde değil, uygulamalarla, bu şehre yakışır anlayışla sizlere layık olmaya çalışıyoruz’ diye konuştu.

Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!

Kayseri Güvenli Bir Liman

‘Elbette bütün bu yaptıklarımızın yanında yapacaklarımız var’ diyerek, Kayseri’yi, sporun, turizmin, kültürün, gastronominin, eğitimin, sağlığın merkezi olma yönünde de birçok çalışma yaptıklarını ifade eden Başkan Büyükkılıç, ‘Gençlerimizi seviyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak onların çamaşırlarını yıkıyor, gençlerimizi kütüphanelerle buluşturuyoruz. Çay ve çorba da ücretsiz. Yeter ki donanımlı olsunlar, yeter ki kendilerini geliştirsinler. Çünkü biz onlar için varız. Kayseri güvenli bir liman’ ifadelerini kullandı.

Her Alanın Merkezi Kayseri Olacak!

Öte yandan Başkan Büyükkılıç, vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılaşırken, esnaf ve vatandaşların taleplerini de dinledi.