Halaçoğlu: Gün doğmadan neler doğar

MHP eski Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu'dan, ikinci bir Sinan Oğan açıklaması geldi: Halaçoğlu, ümitsiz olmadığını belirterek, 'Çok üzgünüm. Ama ümitsiz değilim. Gün doğmadan neler doğar.' ifadelerini kullandı. Detaylar, Kayseri Anadolu Haber'in hazırladığı Kayseri haberlerinde...

Halaçoğlu: Gün doğmadan neler doğar

Sinan Oğan’ın, Cumhur İttifakına destek vermesinin ardından sert bir şekilde eleştiride bulunan Yusuf Halaçoğlu, yeni bir paylaşımda bulundu.
Halaçoğlu, ‘Özür değerli arkadaşlar’ başlığıyla Sinan Oğan’ın, Cumhur İttifakına destek vermesini öngöremediği için imza verenlere seslendi.
Ümitsiz olmadığını dile getiren Halaçoğlu, “Özür değerli arkadaşlar! Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, samimi olarak milliyetçi diyerek Sinan Oğan beye sizlerden imza istirham etmiştim. Sağ olun birçoğunuz destek verdiniz. Ancak maalesef söylediklerinin ve vaatlerinin tam aksi bir karar aldı ve hepimizi hayal kırıklığına uğrattı. Böyle bir sonucu öngöremediğim için siz imza verenlerden özür diliyorum. Halbuki bugüne kadar en azından milliyetçiliğinde samimi olduğu kanaatim vardı. Sizlerden tekrar özür diliyorum. Çok üzgünüm. Ama ümitsiz değilim. Gün doğmadan neler doğar.” ifadelerini kullandı. 
 

HALAÇOĞLU AKEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ BU HABERi OKUMAK İÇİN TIKLAYIN